My Princess Castle - Doll Game

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut cihaza göre değişir
  • Version cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma Tapps - Top Apps and Games
My Princess Castle - Doll Game oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek prensesleri seven kızlarınızın güzel bir prensesin şatosuna konuk olmasını ve onun günlük yaşamında ona eşlik ederek mutlu olmasını sa

My Princess Castle - Doll Game oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek prensesleri seven kızlarınızın güzel bir prensesin şatosuna konuk olmasını ve onun günlük yaşamında ona eşlik ederek mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Prensesleri seven kızlarınıza hediye edebileceğiniz bu mükemmel oyuna kızlarınız bayılacaklar. Oyun yaratıldığı günden bu yana dünyanın dört bir yanında bir çok oyun sever kız tarafından çok sevilerek oynanmakta. Ayrıca oyunun çocuklara zararlı olabilecek olan hiç bir zararlı içeriği bünyesinde bulundurmuyor olması da siz aileler tarafından bu oyunu oldukça güvenilir kılıyor.

Kızlarınız bu eğlenceli oyunda güzel bir prensesin şatosuna konuk olacak ve onun günlük hayattaki tüm aktivitelerine ortak olacak. Ona birbirinden şık prenses kıyafetlerinden dilediğini giydirecek, muhteşem takılar takacak, ona banyo yaptıracak, acıktığında karnını doyuracak ve onunla eğlenceli oyunlar oynayacak. Kızlarınızın inanılmaz eğlenceler yaşayacağı bu mükemmel oyunu Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

My Princess Castle - Doll Game indir